Cuma Mesajları 1.0 (Android)

Cuma Mesajları

1.0
Cuma Mesajları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cuma Mesajları, adından da anlayacağınız üzere cuma günlerinde arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile paylaşabileceğiniz güzel sözler ve mesajlar bulmanızı sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Cuma günlerinde arkadaşlarınız, aileniz yada sosyal çevrenizdeki kişiler için güzel sözler yazarak paylaşım yapmak istiyorsunuz fakat bir türlü aradığınız güzel sözlere ulaşamıyorsanız Cuma Mesajları uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Özel olarak seçilen birbirinden güzel cuma mesajları içeren uygulama, tüm mesajları kontrol ederek beğendiklerinizi sevdiklerinize mesaj olarak gönderme imkanı sunuyor. Standart SMS gönderimi dışında sosyal medya platformları üzerinde de paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Sade bir tasarım ile kolay kullanıma sahip olan uygulamanın ana sayfası üzerinde hazır mesajlar, favorilerim ve günün mesajı menüleri bulunuyor. Hazır mesajlar menüsünde uygulama içerisinde yer alan cuma mesajları bulunuyor. Favorilerim menüsü en sevdiğiniz ve hoşuna giden sözleri favorilerinize ekleyerek daha sonra tekrar ulaşmak istediğinizde işlerinizi kolaylaştıran yararlı bir menü. Günün mesajı menüsünde ise her gün uygulama tarafından seçilen popüler cuma mesajlarından bir tanesi yer alıyor. Böylece her gün en beğenilen ve popüler cuma mesajlarından bir tanesini hemen görebiliyorsunuz.

Kullanmak için internet bağlantısı ihtiyacı olmayan ve uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayan uygulama tamamen ücretsiz olarak bizlere sunulmuş durumda. Fakat uygulamayı beğenirseniz ana sayfa üzerindeki katkıda bulun menüsüne gireek geliştirici yada geliştiricilere bağışta bulunabiliyorsunuz.

Özlü ve güzel cuma mesajları paylaşımı yapmak isteyen kullanıcıların tercih edeceği uygulamaya mutlaka bir bakmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR