Cut It: Brain Puzzles 1.1.2 (Android)

Cut It: Brain Puzzles

Cut It: Brain Puzzles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bulmacalar bizleri bekliyor.

Mobil platform oyuncularının severek oynadığı Cut It: Brain Puzzles ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Diğer mobil bulmaca oyunlarından çok daha eğlenceli ve çok daha basit bir yapıya sahip olan Cut It: Brain Puzzles oyunculara rengarenk bir oynanış sunuyor. Super Game Studios imzası ile geliştirilen yapım da tek bir parmak hareketimiz ile bizden istenilen bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyun içerisinde herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyulmazken oyuncuların düşünmesi ve doğru hamleler yapması bekleniyor. Oyunda birbirinden farklı onlarca bölüm ve seviye yer alıyor. Oyuncular parmak hareketleri ile kendilerine verilen araç ve gereçleri kesecek, eğlence dolu anlar yaşayacaklar. Mantıksal düşüncenin ön planda olduğu mobil yapım da ilerledikçe daha zorlu bulmacalar karşımıza çıkacak.

500 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım oyunculara yüzlerce benzersiz seviye ve farklı özelliklere sahip çözülmesi gereken bulmacalar sunuyor. Google Play’de 4.8 gibi bir inceleme puanını elinde bulunduran oyun ücretsiz olması nedeniyle de her geçen gün indirilme sayınısı artırmaya devam ediyor.

YORUMLAR