Cut Paste Photos 3.3.1 (Android)

Cut Paste Photos

Cut Paste Photos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cut Paste Photos, fotoğraflarda yer alan kişilerin yüzlerini keserek farklı kişilerin yüzüne yapıştırmanızı sağlayan eğlenceli bir Android fotoğraf kesme yapıştırma uygulaması.

Cut Paste Photos, Android telefon ve tablet kullanıcılarının fotoğraflar üzerinde diledikleri şekilde kesme ve farklı fotoğraf üzerine yapıştırma işlemleri yapmasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulama. Kullanımı oldukça basit bu uygulama sayesinde fotoğraflar üzerindeki kişilerin yüzlerini, hayvanları ya da herhangi bir parçayı keserek farklı bir fotoğraf üzerinde yine dilediğiniz yere yapıştırabiliyorsunuz.

Genellikle eğlence amaçlı olarak kullanılan bu tür uygulamalar arasında başarılı diyebileceklerimden bir tanesi olan Cut Paste Photos, profesyonel bir uygulama olmadığı için yaptığınız kesme yapıştırma işlemleri mükemmel görünmüyor ama ince işçilik ile oldukça güzel fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz.

Fotoğrafını çekmiş olduğunuz arkadaşlarınızın yüzlerini kolayca birbirleri ile değiştirebilmenizi sağlayan Cut Paste Photos'u Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip dilediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz.

Fotoğraf kesme ve yapıştırma işlemlerinde fotoğraf kesme, gelişmiş fotoğraf editörü, fotoğraf yapıştırma ve kolaj oluşturma olarak 4 farklı adım bulunuyor. Ara ve sondaki adımlar ise fotoğraflar üzerinde kesme ve biçme dışında farklı düzenlemeler de yapabilmenize olanak sağlıyor.

Fotoğraf kesme ve yapıştırma ile sınırlı kalmayarak fotoğraf düzenleme imkanı da sunan Cut Paste Photos uygulamasını indirerek kullanmanızı ve meydana getirdiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak eğlenmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR