Dailymotion (Android)
Dailymotion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    502

  • Üretici

    Dailymotion S.A.

Dailymotion, hem Dailymotion editörleri tarafından seçilen hem de size özel önerilen videolar ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz resmi Android Dailymotion uygulaması.

Dailymotion, yıllardır YouTube ile birlikte video konusunda en popüler kaynaklardan bir tanesi olan Dailymotion'ın resmi Android uygulaması. Dailymotion üzerinde yer alan videolar içerisinde aramalar yaparak hem bir çok video izleyebileceğiniz hem de izleyip beğendiğiniz videoları paylaşabileceğiniz uygulama aynı zamanda size özel videolar da sunuyor. Sizin tercihlerinize göre önerilen videolar dışında Dailymotion editörleri tarafından seçilen vidoeları da kontrol ederek izleyebiliyorsunuz.

Kategori ve anahtar kelime bazlı aramalar ile videolar bulabileceğiniz Dailymotion, 4K HD video kalitesi desteği de sunuyor. İzlediğiniz tüm videoları tanıdıklarınız ile kolayca paylaşabileceğiniz uygulama aynı zamanda canlı video yayınlarına da imkan sağlıyor.

Eğer Android telefon ve tabletlerinizi zaman zaman videolar izlemek için kullanıyorsanız bunun için kullanabileceğiniz ideal uygulamalardan bir tanesi de Dailymotion. Yıllardır bu alanda hizmet veren ve alanındaki en başarılı platformlardan bir tanesi olan Dailymotion Android uygulamasını ücretsiz olarak indirip, video izleme keyfini çıkarın.

YORUMLAR