Dairede Kal 1.0.8 (Android)

Dairede Kal

Dairede Kal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekranın ortasındaki küçük topu reflekslerinizi kullanarak belirlenen daire alanın içinde tutmaya çalışarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızda küçük ama eğlenceli oyunlar oynamayı seviyorsanız Dairede Kal oyununu çok seveceksiniz.

Ekranın ortasında bulunan topu, etrafında bulunan dairenin çıkmasını engelleyerek yüksek puanlar kazanabilirsiniz. Dairenin alt kısmında bulunan sağ ve sol yönlü okları, topu yönlendirmek için kullanarak bu topu dairenin içinde tutabildiğiniz kadar çok tutmanız gerekiyor. Her ne kadar basit görünse de, topu dairenin içinde tutabilmek için reflekslerinizi konuşturmanız gerekiyor. Dairenin etrafında dönen ve topun sekmesini sağlayan platformu ne kadar aktif ve hızlı kullanırsanız, yüksek puanlar almanız da o kadar kolay olacaktır.

Basit ve şık bir tasarıma sahip olan oyunun görselleri de net bir şekilde dizayn edilmiş. Topu her sektirdiğinizde ise bir ses efekti duyuluyor. Tabii isterseniz sesi kapatarak da oynayabilirsiniz. İlk başlarda zorlanacağınız ama oynadıkça zevk alacağınızı düşündüğüm Dairede Kal oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR