Darkroom Mansion 1.0 (Android)

Darkroom Mansion

1.0
Darkroom Mansion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darkroom Mansion, karanlık odalarda sürprizlerle dolu bulmacaları çözmenizi amaçlayan bir mobil oyundur.

Gizemlerle dolu bir oyun oymaya hazır mısınız? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Darkroom Mansion oyunu sizi büyük bir maceraya çağırıyor. Darkroom Mansion oyununda attığınız her adımda yeni bir sürprizle karşılaşacaksınız.

Darkroom Mansion, karanlık odalarda saklanmış oyunlarını bulmanızı ve çözmenizi amaçlayan eğlenceli bir bulmaca oyunu. Standart bulmaca oyunlarına oranla bu oyun oldukça gizemli. Bu yüzden Darkroom Mansion oyununu oynarken biraz gerilebilirsiniz. Darkroom Mansion oyununa ilk başladığınızda sizi eğitici bir karakter karşılıyor. Bu karakter size oyunun nasıl oynanacağını gösteriyor. Gizemli bulmacaları ilk başlarda bu karakter yardımı ile bulacaksınız. Darkroom Mansion oyununun ilerleyen bölümlerinde ise bu karakter sizi yalnız bırakacak. İşte bu aşamadan sonra oyun tam anlamıyla başlamış olacak. Bundan sonra yalnızsınız. Tüm oyunları tek başınıza bulmalı ve çözmelisiniz.

Oldukça ilginç bir oyun olan Darkroom Mansion, oynarken eğlendirmeyi değil şaşırtmayı amaçlıyor. Darkroom Mansion oyununu hemen şimdi indirin ve gizemli bulmacaları çözün. Eğer yeteri kadar hızlı olabilirseniz bu oyunu en kısa sürede bitirerek isminizi duyurabilirsiniz.