Data Status 6.21 (Android)

Data Status

Data Status
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı telefonlarınızda kullandığınız mobil veriyi takip ederek, kota aşımı durumuna önlem alabilirsiniz.

Data Status uygulamasıyla Android işletim sistemli cihazlarınızda mobil veri kullanımını ana ekrandan takip ederek kabarık faturalara karşı önlem alabilirsiniz.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Data Status uygulaması, akıllı telefonlarınızda kullandığınız mobil veriyi kolayca takip etmenizi sağlıyor. İnternet paketiniz sınırlıysa ve bu kotayı aşmaktan endişeleniyorsanız, ana ekrana ekleyeceğiniz widget ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ana ekrandaki widget’ta hem grafik hem de metin olarak aylık kullanımınızı ve kalan miktarı görebilmeniz mümkün. 3 farklı renk ve ayarlanabilir boyut sayesinde temanıza uygun rengi seçebilir, ekranda daha fazla boş yer de açabilirsiniz.

Uygulama kurulumu için öncelikle Settings bölümünü açıyoruz ve aylık limit ile başlangıç-bitiş tarihlerini belirliyoruz. Ayarları kaydettikten sonra ana ekran ayarlarından widget’ı bularak istediğiniz sayfaya sürükleyebilirsiniz.

Uygulamayı test edebilmeniz için 1 ay süreyle ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu süreden sonra sadece bir kereliğine 1 dolar ödeyerek, sınırsız kullanım hakkını elde edebilirsiniz.

YORUMLAR