Daum Cloud

Daum Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Daum Cloud, 50 GB'lık ücretsiz depolama alanı birlikte Android cihazlarınız üzerinde tercih edebileceğiniz en iyi bulut depolama servislerinden bir tanesi.

Daum Cloud, Android telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazları üzerinde ücretsiz yararlanabileceği başarılı ve hızlı bulut depolama servislerinden bir tanesi.

Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer tüm dosyalarınızı 50 GB'a kadar ücretsiz olarak yedekleme yapabileceğiniz olan servis, 50 GB'dan sonra da uygun fiyatlar ile ücretli hizmet sunuyor. Fakat ekstra işleriniz yoksa ve standart bir kullanıcıysanız 50 GB yeterde artar bile.

Kendi dosya depolama ihtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz uygulamaya ister her şeyinizi isterseniz de sizin için önem taşıyan dosyaları yedekleme yapabiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere bulut depolama servislerinin en önemli özelliği, yedeklemiş olduğunuz dosyalara farklı bir cihaz üzerinden dilediğiniz zaman erişebiliyor olmanız. Yani Android mobil cihazınızda çekerek Daum Cloud'a yedeklediğiniz bir videoyu akşam bilgisayarınızdan açarak izleyebiliyor ya da bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunu. Aynı şekilde bu işlemi farklı cihazlarda da gerçekleştirmek mümkün.

Fotoğraf ve videolarınızı güvenli bir şekilde yedekleyen Daum Cloud, otomatik yükleme seçeneği ile seçmiş olduğunuz dosyaları belirli süre aralıkları ile eşliyor.

Ses dosyalarını yedekleyerek kendi çalma listelerinizi oluşturmanızı sağlayan Daum Cloud'a göz atarak denemenizi tavsiye ederim. Özellikle sunduğu kolay kullanım ise yeni başlayanlar için ideal bir bulut depolama uygulaması.

YORUMLAR