DayDay

DayDay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DayDay, günlük olarak değişiminizi kaydetmenizi, takip etmenizi sağlayan Android uygulaması.

DayDay, günlük olarak sürecinizi takip etmenizi ve kaydetmenizi sağlayan ilginç bir uygulama. Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz yaşam tarzı uygulamasıyla spor, doğum gibi hayatınızın önemli dönemlerinde gerçekleşen değişimi fotoğraflayarak saklayabiliyorsunuz. Dilerseniz videoya dönüştürebiliyorsunuz.

DayDay’i hayatınızda gerçekleşen, sonradan hatırladığınızda gülümseyeceğiniz önemli anları kaydetmenizi sağlıyor. Örneğin; hamile kalan eşinizin doğuma kadar olan süreçte geçirdiği değişimi fotoğraflayıp seneler sonrasında da o fotoğraflarına bakarak nostalji yaşayabilirsiniz. Veyahut spora yeni başladınız ve belli bir hedef koydunuz. Haftanın belirlediğiniz günlerinde yaptığınız antrenmanları fotoğraflayarak spor öncesi ve sonrası karşılaştırması yapabilir, sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Veyahut yeni doğmuş çocuğunuzun fotoğrafını çekerek büyüdüğü zaman bebeklik dönemindeki şirin fotoğraflarına ona gösterebilirsiniz. Örnekler çoğaltılabilir.

Özel anlarınızı kaydettiğiniz bir uygulama olduğundan şifreleme düşünülmüş. Fotoğraflarınızı şifreleyerek koruyabiliyorsunuz.

YORUMLAR