Deadly Puzzles (Android)

Deadly Puzzles

Deadly Puzzles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadly Puzzles bir dedektifi canlandırdığımız bir macera oyunudur

Deadly Puzzles derin bir hikayeye sahip olan bir mobil macera oyunu.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize indirerek oynayabileceğiniz bir oyun olan Deadly Puzzles point and click türündeki klasik macera oyunlarının başarılı bir temsilcisi. Oyunun bu versiyonu oyunun bir bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza imkan veriyor ve bu syade oyunun tam sürümü hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Eğer oyunu beğenirseniz tam sürümünü uygulama içi satın alma yoluyla alabilirsiniz.

Deadly Puzzles'da kendi halinde sessiz bir şehirde gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Bu şehrin sessizliği korkunç seri cinayetlerin ortaya çıkmasıyla bozulmuştur. Bu cinayetlerde hedef genç kadınlardır; fakat cinayetleri işleyen seri katilin kimliği bir gizemdir. Yerel medya bu cinayetleri işleyen katili Toymaker olarak adlandırmaktadır; çünkü katil cinayetleri işlediği yerde ürpertici oyuncaklar bırakmasıyla tanınmaktadır.

Biz oyunda seri cinayetleri işleyen katili bulmak için görevlendirilen bir dedektifi yönetmekteyiz. Katili yakalayabilmek için yapmamız gerken olay mahallerini ziyaret ederek ipuçlarını toplamak, parçaları birleşitrmek ve karşımıza çıkan zorlu bulmacaları çözmektir. Bu işte başarılı olmamız ise masum insanlar için bir ölüm-kalım meselesidir; çünkü bu seri katil durdurulmadıkça yeni kurbanlar bulacaktır.

Deadly Puzzles hem bulmaca çözme yeteneklerinizi test edebileceğiniz, hem de sürükleyici bir hikayeye tanık olabileceğiniz bir mobil oyun.

YORUMLAR