Deadwalk: The Last War

Deadwalk: The Last War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadwalk: The Last War online olarka oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur

Deadwalk: The Last War eğer mobil cihazlarınızda eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Deadwalk: The Last War'da hikayemiz klasik zombi oyunları gibi başlıyor. Bir virüs nedeniyle insanlar yaşayan ölülere dönüştükten sonra şehirler bu yaşayan ölü orduları tarafından istila ediliyor ve hayatta kalan insanlar sığınaklara yerleşmek ve zor şartlar altında hayatlarını devam ettirmek zorunda kalıyor. Medeniyet yıkılırken şehirler harabelere dönüyor. Oyunun hikayesi burda ilginç bir hal alıyor ve tanrılar işin içine dahil oluyor. Zeus, Thor, Hades, Odin gibi mitolojik tanrılar oyunculara savaşlarında destek olabilmekte.

Deadwalk: The Last War'da oyuncular isterlerse zombiler isterlerse hayatta kalan insanlar olarak oyunu oynayabiliyorlar. Oyundaki temel amacımız neslimizin devamını sağlamak. Zombilerle oynarken insanlığı yok etmeye ve coğalmaya, insanları oynarken medeniyeti yeniden inşa etmeye ve zombileri yeryüzünden silmeye çalışıyoruz. Maceramız boyunca farklı askerler ve savaş birliklerinin yanısıra özel kahramanları ordularımıza dahil edebiliyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi tanrılar süper güçleriyle bize yardıma geliyor.

Deadwalk: The Last War online olarak oynanan bir strateji oyunu. Oyunda dilerseniz diğer oyunculara karşı savaşabilir, dilerseniz diğer oyuncularla birlikte ittifaklar oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR