Deep Space Fleet

Deep Space Fleet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deep Space Fleet, Android cihazınıza indirip oynayabileceğiniz uzay temalı strateji oyunu.

Deep Space Fleet, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz MMORTS oyunları arasında yer alıyor ve uzay temalı strateji / savaş oyunları severler arasındaysanız kesinlikle es geçmemeniz gereken bir yapım.

Ücretsiz kategorisinde tüm platformlarda oynanabilir kaliteli nadir oyunlar arasında bulunan Deep Space Fleet, adından da anlayacağınız üzere uzayın derinliklerinde türlü türlü uzay gemileri ile mücadele edeceğiniz bir oyun. Ancak oynanış itibariyle biraz farklı. Herhangi bir uzay gemisi seçip düşman uzay gemilerini patlatmak yerine kendi uzay istasyonunuzu oluşturuyor, kaynakları yağmalayarak uzay gemisi üretiyor ve teknoloji alanında gelişerek daha güçlü uzay gemileri ortaya çıkarabiliyorsunuz. Tabii ki galaksideki diğer gezegenleri ele geçirme şansına da sahipsiniz. Kısacası strateji ve savaş unsurlarını birleştiren bir yapım diyebilirim.

Deep Space Fleet, savaşın yanında strateji öğelerini de içerdiğinden oyun yavaş ilerliyor ve menüler biraz karışık olduğundan özellikle küçük ekranlı bir Android cihaza sahipseniz oynarken biraz zorlanacaksınız. Öte yandan İngilizceniz yeterli seviyede değilse oyundan hiçbir zevk almayacağınızı net bir şekilde söyleyebilirim. Oyunun başlangıcında direktifler doğrultusunda ilerliyor, oyunda nelerin nasıl yapılması gerektiğini anlıyorsunuz ancak bir süre sonra yardımcı veda ediyor ve kendiniz strateji geliştirmeye, savaşmaya başlıyorsunuz.

Deep Space Fleet, mobil platformda çok sık rastladığımız türde bir oyun değil. Şimdiye kadar mobilde oynadığım onlarca uzay oyunu arasında kesinlikle farklı bir yere sahip. Birim üretme üzerine kurulu savaş oyunlarından keyif alıyorsanız uzayın derinliklerinde kaybolup gideceğiniz bu oyuna bir şans vermelisiniz.

YORUMLAR