Define

Define
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Define, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir dini uygulama.

Define, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir namaz vakitleri ve dua uygulaması olarak öne çıkıyor.

Müslüman aleminin hizmetine tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde kutsal değerlerimiz hakkında kapsamlı bilgilere erişim sağlayabiliyoruz. Define'nin en dikkat çeken özellikleri arasında sade ve göze hitap eden arayüzü yer alıyor. Her seviyeden kullanıcı, daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olanlar dahi bu arayüzü rahatlıkla ve problem yaşamadan kullanabilir.

Uygulamanın içerisinde bulabileceğimiz özellikler arasında günlük namaz vakitleri, kıble bulma, en yakın camii bulma, dini günler, kütüphane, ezanlar, dualar, zikirler, hikmetli sözler ve hadis-i şerifler bulunuyor. Uygulama üzerinde denk geldiğimiz ve hoşumuza giden içerikleri dilersek arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Görüldüğü gibi Define sunduğu kapsamlı özellikler sayesinde her müminin mutlaka kullanması gereken seçenekler arasında yer alıyor. Eğer siz de kutsal dinimiz hakkında merak ettiğiniz sorulara ve bilgilere erişebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Define'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR