Demise of Nations 1.0.40 (Android)

Demise of Nations

Demise of Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demise of Nations, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen çok kapsamlı bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Demise of Nations mobil oyunu son derece detaylı bir içeriğe sahip olan komple bir mobil strateji oyunudur.

Demise of Nations mobil oyununda bilgisayar oyunlarındaki detaylı savaş – strateji oyunlarını andıran bir oynanış hakim. Sıra bazlı bir oynanışı olan Demise of Nations oyununda hamlelerinizi sırayla yapmak durumundasınız. Roma’nın yükselişinden modern medeniyetlerin yıkılışına kadar kapsayan Demise of Nations oyununda ordunuzu hem antik hem de modern ülkelerde yönetme şansı bulacaksınız.

Roma İmparatorluğu, Britanya Adaları, Almanya, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi büyük güçlerin kara, deniz ve hava kuvvetlerini oyunda yönetebileceksiniz. Askeri saldırıların yanı sıra Demise of Nations oyununda mesajlaşma ve diplomasi varyasyonlarını da değerlendirebilirsiniz. İster çevrimiçi ister zorlayıcı bir yapay zekaya karşı oynayın strateji oyunu sevenler, Demise of Nations mobil oyunundan çok keyif alacaktır. Ordunuzda da yine antik ve modern dünyanın ekipmanlarını göreceksiniz. Mobil strateji oyunu Demise of Nations’ı Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR