Design Home 1.00.10 (Android)

Design Home

Design Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Design Home, Android platformunda ev tasarlama oyunu olarak dikkat çekiyor.

Design Home, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ev tasarlama oyunu. Oyun olduğunu özellikle belirtmek gerek; zira mobil platformda ev tasarımı, ev dekorasyonu adı altında birçok artırılmış gerçeklik uygulaması mevcut ancak oyununa pek rastlamak mümkün değil.

Hayalimizdeki evi tasarlamamıza izin veren nadir simülasyon oyunlarından biri Design Home. Yurt dışında popüler markaların ev tekstil ürünleriyle gösterilen odaları süslememizi isteyen oyunda başlangıçta ufak bir oturma odası karşımıza çıkarılıyor. Oda küçük olduğundan ve seçeceklerimiz de az çok belli olduğundan ilk bölümü tamamlamamız fazla uzun sürmüyor.

Oyunda mobilya ve süsleri odaya yerleştirirken dikkat etmemiz gereken iki nokta var. Oda boşken gösterilen renkli simgeler. Mavi simgeler odaya kesinlikle yerleştirmemiz gereken eşyaları oluştururken, mor simgeler tablo, çiçek gibi isteğe bağlı daha çok odanın havasını değiştiren, son dokunuşlar diyeceğimiz şeylerden oluşuyor. Elbette odanın yapısı da önemli. Üç boyutlu olarak gördüğümüzden gerçek evden hemen hiç farkı yok. Unutmadan, başkalarının ev tasarımlarını puanlayabiliyoruz.

YORUMLAR