Dictator: Outbreak

Dictator: Outbreak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Dictator: Outbreak, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Dictator: Revolt adlı oyunun devam niteliğinde de diyebileceğimiz oyun, yazı tabanlı olmasına rağmen çok eğlenceli diyebilirim.

Oyunda yeni gelişen bir demokratik cumhuriyetin başındaki diktatörü canlandırıyorsunuz. Herkesin yerinde olmak isteyeceği bir pozisyonda olduğunuzu unutmamalısınız çünkü bütün güçler sizin elinizde.

Fakat bununla birlikte elinizdeki gücü de doğru şekilde kullanmalısınız çünkü kontrolünüz altındaki insanların nefretini kazanırsanız popülariteniz de giderek azalıyor, bu yüzden doğru kararlar vermeniz gerekiyor.

Oyunda kontrol ettiğiniz 3 grup var, bunlar polis, oligarşi ve halk. Sırayla bu gruplardan istediğinizi seçiyorsunuz ve oyun size bir soru yöneltiyor. Bu soruyu, üç grubun da negatif hislerini kazanmadan yanıtlamanız gerekiyor.

Bu arada elinizin altındaki parayı da doğru bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor çünkü para sorunu yaşanırsa daha büyük sıkıntılara yol açabiliyor. Bu esnada isterseniz soruların doğru cevapları için ipucu da alabiliyorsunuz.

Size sadık dostlarınızı ödüllendirip düşmanlarınızı cezalandırabileceğiniz, 300'den fazla stratejik kararın sizi beklediği oyun, farklı ve eğlenceli bir tarza sahip diyebilirim. Strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR