Dictator: Revolt 1.2 (Android)

Dictator: Revolt

1.2
Dictator: Revolt
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dictator: Revolt, bir diktatör olup ülkenizi ve halkınızı yöneteceğiniz eğlenceli bir Android oyunu.

Dictator: Revolt, adından biraz da olsa anlayacağınız üzere ülkenin genç diktatörü olup çıkan isyanları bastırma ve diğer tüm güçlere sahip olacağınız bir oyun. Eğer emretmeyi ve kararlar vermeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim. Çünkü oyunda yönettiğiniz ülke hakkındaki tüm kararları siz veriyorsunuz.

Sınırsız güce sahip olduğunuz oyunda, size sorulan sorular karşılığında verdiğiniz yanıtlar ile uygulamaya geçebiliyorsunuz. Örneğin çıkan bir isyanı bastırmak için ne yapmak istediğiniz sorulduğunda, yanıtlardan birini seçerek hemen isyanı bastırabiliyorsunuz. Ayrıca bu tür işlemlerin size bir de maliyeti oluyor. Eğer hükümetinizin yeterli parası yoksa, isyanları bastırmakda zorluk çekebilirsiniz.

Oyun içerisinde yapmanız gereken pek çok başarım bulunuyor. Bu başarımları birer birer elde ederek, diktatörlük yıllarınızı tarihe kazıyabiliyorsunuz. Demokratik bir cumhuryetin başında diktatör olacağınız oyun sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz düşünüyorum. Bunun en büyük nedeni oyundaki tüm güce sahip olmanız. İstediğinizi yapabileceğiniz oyunda günlük kararlarınızı vererek ülke yönetimini dilediğniz kadar sürdürebiliyorsunuz.

Eğer boş vakit geçirebileceğiniz eğlenceli ve kolay oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Dictator: Revolt'u Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamanızı tavsiye ederim. Oyunun ücretli olması ve Türkçe dil desteğine sahip olmaması ise eksileri arasında. Sürekli soru sorulduğu için İngilizce bilmiyorsanız oyunu oynarken sıkıntı yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR