Dijimecmua

Dijimecmua
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dijimecmua, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dergi okuma uygulamasıdır.

Dijimecmua, sevdiğiniz dergileri mobil platformlarda takip etmenize yarayan başarılı bir dergi okuma uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulamada, haftasonlarınızı çok rahat bir şekilde dergi okuyarak geçirebilir veya boş vakitlerinizi bu amaçla doldurabilirsiniz. Pek çok kategoride dergiye ulaşabileceğiniz bu uygulamayı dilerseniz biraz daha ayrıntılı inceleyelim. 

Teknolojinin hayatımıza etki etmesinin olumlu yanlarından biri de okuma alışkanlıklarımızı daha da kolay bir hale getirmesidir diye düşünüyorum. Bana katılırsınız veya katılmazsınız, ama bu gerçeği kabul etmemiz gerekiyor. Mobil cihazlardan dergi okumak, ülkemizin pek çok yerinde alınması zor olan dergileri bile elimizin altına getirdi. Dijimecmua uygulaması da bunlardan biri ve başarılı özellikleri içerisinde barındırmasıyla dikkat çekiyor. Yüzlerce dergiyi içerisinde barındıran uygulamada, en sevdiğiniz dergileri satın alarak kolay bir şekilde okuyabilme imkanınız var. Hatta daha da güzeli, satın alıp indirdiğiniz takdirde çevirimdışı olarak da okuyabilirsiniz. 

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. Mavi çizgi ile belirtilenler ücretsiz yayınlar, kırmızı çizgi ile belirtilenler de ücretli yayınlar. Sevdiğiniz dergiler hep avcunuzun içinde olsun isterseniz denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR