Dijital Depo 1.0.3 (Android)

Dijital Depo

Dijital Depo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Dijital Depo uygulamasıyla fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz, rehberiniz güvende.

Dijital Depo, Türk Telekom’un bulut depolama uygulaması. Android telefonunuzdaki fotoğraf, video, müzik ve rehberinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz yerli çözüm arıyorsanız, tavsiye ederim. Grafiksel arayüzüyle hangi içeriğin ne kadar alan kapladığını da kolayca görebiliyorsunuz. Otomatik yedekleme özelliği de mevcut.

TTNET yeni adıyla Türk Telekom’un da bulut depolama servisi bulunuyor. Ücretsiz 2GB depolama alanı veren Türk Telekom Dijital Depo uygulamasıyla fotoğraflarınızdan müziklerinize belgelerinize format sonrası, kaybolma, çalınma veya açılmama durumunda asla kaybolmasını istemediğiniz önemli verilerinizi tek dokunuşla yedekleyebiliyorsunuz lakin ücretsiz olarak çok az alan verdiğinden fotoğraf ve videolar gibi büyük boyutlu dosyalar için pek uygun değil. Bunun yerine Google Drive tercih edebilirsiniz. Rehber yedekleme ve geri yükleme için tercih edilebilir. Tabii ki; yerli mobil uygulamaları tercih edenler için de bir seçenek.

Türk Telekom Dijital Depo paketlerinden bahsetmek gerekirse; 2GB alan ücretsiz, 50GB alan 4,99 TL, 500GB alan 13,99 TL, 1TB alan 19,99 TL.

YORUMLAR