Diner Mania

Diner Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diner Mania farklı restoran tiplerini işletebileceğimiz keyifli bir restoran işletme oyunudur.

Diner Mania hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunulan bir restoran işletme oyunudur. Oyundaki amacımı restoranımızda yemek yemeye gelen müşterilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek ve tamamen memnun ayrılmalarını sağlamak.

Oyunda 4 farklı restoran tipi bulunmakta. İsterseniz İtalyan, isterseniz Çin restoranı işletebilirsiniz. Bunları tercih etmezseniz Fast-Food veya cafe restoran işletme şansına da sahipsiniz. Fakat bu restoranların diğerlerine göre daha kolay olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oyun gerçekten iyi dengelenmiş. Örneğin, İtalyan restoranı işletirken karşılaşacağınız problemlerin benzerlerini fast-food restoranınızda patates kzıartırken de deneyimleyeceksiniz.

Toplamda 50 farklı temek türü bulunmakta. Gelen müşterileriniz bu çeşitlerden herhangi birini isteyebilir. Bölümlerden önce oynayacağınız mini oyunlar Diner Mania’nın bir süre sonra tekdüze olmasını engelliyor. Oyuncular restoranlarını diledikleri gibi kişiselleştirme şansına sahipsiniz.

Göze hoş görünen grafikleri, eğlenceli atmosferi ve yarattığı heyecan duygusuyla Diner Mania, ücretsiz olarak indirebileceğiniz en keyifli oyunlardan bir tanesi.