Diyanet TV

Diyanet TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diyanet TV, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Android telefon ve tablet sahiplerinin Diyanet TV'yi izlemesi için çıkarmış olduğu yararlı bir uygulama.

Android mobil cihazınız varsa ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Diyanet TV izleyebilmek istiyorsanız, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi uygulaması Diyanet TV'yi indirebilirsiniz. Son derece sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı da çok rahat.

Uygulama mağazası üzerinden ücretsiz olarak sunulan uygulamayı kullanarak Diyanet TV izleyebilmek için cihazınızın internete bağlı olması gerekiyor. Ayrıca mobil internet paketinizin kotasını da kontrol ederek uygulamayı kontrollü kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Uygulamanın ana ekranı üzerinde sağ alttaki play tuşuna dokunarak hemen canlı olarak Diyanet TV'yi açabildiğiniz gibi, diğer ufak tuşlar sayesinde uygulamayı en yakınlarınızla ve sevdiklerinizle Facebook, Twitter ve E-posta aracılığyla paylaşabiliyorsunuz.

Yapmış olduğum testlerde yayın esnasında herhangi bir problemle karşılaşmadığım gibi oldukça akıcı ve sorunsuz olduğunu da söyleyebilirim. Eğer iş yerinde, okulda, seyahatlerde yada istediğiniz herhangi bir yer ve zamanda Diyanet TV izleyebilmek istiyorsanız uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize kesinlikle yüklemenizi öneriyorum.

YORUMLAR