Do Note

Do Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Do Note uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda tek tuşla notlarınızı tutabiliyorsunuz.

Do Note uygulaması, IFTTT tarafından Android cihazlarda not tutma işlemlerini otomatikleştirebilmek için hazırlanmış ücretsiz araçlar arasında ve pek çok not uygulamasıyla senkronize bir şekilde çalışabildiği için kullanırken hem işlevsel olacağını hem de keyif vereceğini düşünüyorum. Basit bir kullanıma sahip olan uygulamanın ilk etapta karmaşık gelmesi ise sizi aldatmasın, çünkü bir kaç dakika içerisinde tüm işlevlerine alışacağınızı düşünüyorum.

Uygulamayı kullandığınızda sahip olacağınız Do Note butonu sayesinde tek bir butona basarak şu servislere notlar ekleyebiliyor, etkinlik açabiliyor veya paylaşımlar yapabiliyorsunuz:

  • Evernote
  • Twitter
  • Google Takvim
  • Diğer pek çok sosyal araç

Uygulamada yer alan kısa notları hemen kaydetme, etkinlik yaratma, tweet atma gibi pek çok işlevden faydalanarak günlük yaşamınızı veya iş hayatınızı kolaylaştırmanın çok kolay olduğunu da eklemek gerek.

IFTTT'nin esas uygulaması veya diğer Do adlı uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde pek çok işinizi otomatik olarak gerçekleştirilebilir hale getireceğinizi düşünüyorum. Sık sık notlar alıyor ancak her defasında manuel olarak hareket etmekten sıkıldıysanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.