Doctor Drive Parking School

Doctor Drive Parking School
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doctor Drive Parking School mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Doctor Drive Parking School zorlu araç kullanma testlerini mobil cihazlarımıza taşıyan bir park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Doctor Drive Parking School'da oyuncuları heyecanlı bir sürüş deneyimi bekliyor. Oyunda temel olarak bir araba park etme kursuna katılıyoruz ve zorlu testleri geçerek bu kursu tamamlamaya çalışıyoruz. Doctor Drive Parking School'da zamana karşı yarıştığımız için bir yandan hızlı, diğer yandan da dikkatli davranmamız gerekiyor.

Doctor Drive Parking School'da oyun başlarda kolay bir şekilde ilerliyor. İlk bölümlerde aracımızı işaretlenen yere park etmemiz yeterli olmakta. İlerleyen bölümlerde ise karşımıza çeşitli engeller çıkıyor, dar alanlardan geçerek park alanına aracımızı yerleştirmemiz gerekiyor. Bütün bu işleri gerçekleştirebilmek ve kaza yapmamak için de büyük özen göstermeliyiz.

Doctor Drive Parking School içerisinde oyuncular 7 farklı aracı kullanabilmekteler. Klasik sedan arabaların yanısıra spor arabalar ve pikup kamyonetler kullanabileceğimiz araç seçenekleri arasında. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR