DOFUS Pets 1.1.3 (Android)

DOFUS Pets

DOFUS Pets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DOFUS Pets oyununda size özel olarak verilen yumurtaları çatlatın ve kendi hayvan karakterinizi seçerek onu beslemeye başlayın.

Hayvanları seviyorsanız eğer DOFUS Pets oyunu da oldukça hoşunuza gidecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz DOFUS Pets, sizi bir hayvan bakıcısı yapacak.

DOFUS Pets oyununda size farklı renklere sahip yumurtalar veriliyor. Oyuna başlamadan önce bu yumurtalardan birini seçmeli ve ona dokunarak çatlatmalısınız. Seçtiğiniz yumurta çatladıktan sonra hayvan karakteriniz ortaya çıkacak. Oyunda farklı hayvan karakterleri var ve bunların hepsi ilginç özelliklere sahip. Oldukça sevimli olan hayvan karakterlerinden hangisini bulacağınızı oyunu indirerek öğrenebilirsiniz.

DOFUS Pets, kendi hayvan karakterinizi beslemenizi amaçlayan bir oyun. Oyunda hayvan karakterinizin tüm ihtiyaçların siz karşılıyorsunuz. Hayvan karakterinizin tuvaleti geldiğinde onu tuvalete götürmeli, kirlendiğinde yıkamalı ve acıktığında karnını doyurmalısınız. Yani kısaca DOFUS Pets oyununda hayvan karakterinizi adeta bir çocuğunuzmuş gibi beslemeniz gerekiyor.

Hayvan karakterinize DOFUS Pets oyununda çeşitli kıyafetler ve aksesuarlar alabilmenizde mümkün. Bunun için biraz paraya ihtiyacınız var elbette. Oyunda para kazanmak için ise yine hayvan karakterinizi kullanıyorsunuz. Hayvan karakterinize çeşitli oyunlar oynatarak para kazanabilir ve kazandığınız parayla karakterinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun olan DOFUS Pets, renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleriyle birlikte stresinize de azaltacak. Hadi hemen şimdi DOFUS Pets oyununu indirin ve kendi hayvan karakterinizi büyütmeye başlayın!

YORUMLAR