Dolphin Express (Android)

Dolphin Express

Dolphin Express
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dolphin Browser Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz hızlı ve güvenli bir internet tarayıcısıdır.

Dolphin Browser, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir internet tarayıcısıdır. Son derece hızlı çalışan ve güvenlikten ödün vermeyen yapısıyla bir internet tarayıcısından beklenen her şeyi sunan Dolphin Browser sayesinde ziyaret etmek istediğiniz sayfalara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Tarayıcıyı kullanarak en çok ziyaret ettiğiniz sayfalar ana sayfada sıralı bir şekilde diziliyor. Bu sayede herhangi birini tekrar ziyaret etmek istediğinizde link yazmakla uğraşmadan sadece ekrana dokunarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir renk temaları sayesinde uygulamayı keyfinize göre tasarlayabilirsiniz. Bir internet tarayıcısından beklendiği gibi Dolphin Browser da güvenlikten ödün vermiyor ve kullanıcıların kişisel bilgilerinin tehlikeye girmesine engel oluyor.

Bana kalırsa tarayıcının en iyi yönleri arasında kullanıcıların daha kişisel bir internet deneyimi yaşamalarını sağlayan eklentiler. Sunulan eklenti desteği sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun eklentileri seçerek tarayıcınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Güvenilir, hızlı ve kişiselleştirilebilir bir internet tarayıcısı arıyorsanız Dolphin Browser mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında yer alıyor.