Don't Tap The Police Car

Don't Tap The Police Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Tap The Police Car Android akıllı telefonlar için üretilmiş basit kontroller ve oynanışıyla arcade tadında bir beceri oyunudur.

Gün geçmiyor ki Android akıllı telefonlar için yeni bir beceri oyunuyla karşılaşmayalım! Flappy Bird furyasından sonra insanların ilgisini de bu yöne çeken her türden beceri oyunları mobil oyun dünyasının üst sıralarına tırmanarak tüm oyuncuların ellerinden düşme hale geldi. Buna şimdiki örneğimiz ise Webbly stüdyosunun son oyunu Don't Tap The Police Car. Oyun isminden de anlaşılacağı üzere aslında ne tarz bir beceri oyunu olduğunu gösteriyor: polis arabasına dokunma!

Don't Tap The Police Car'da çılgın görünümlü bir karaktere sahibiz ve bu arkadaş nedense trafikte arabaların üzerinden sekerek seyahat etmekten hoşlanıyor. Son derece tuhaf, ama iş polis arabalarının tepesine binmek olduğu zaman polis amcalar bize pek de şefkatli davranmıyor. Bu yüzden bu bitmek bilmeyen sonsuz koşu oyununda olabildiğince hızlı hareket edip polis arabalarını atlatmaya çalışıyoruz. Kimi durumlarda karşınıza sadece yeşil arabalar çıkmıyor ve sız oyun hızlı ilerlediği için farkında olmadan yanlışlıkla polis arabasının üstüne atlayıveriyorsunuz. Oyunun sistematiğini çözdükten sonra kısa sürede yüksek skorlar çıkarmak mümkün, ama ilerledikçe trafikte daha çok hızlandığından iş tamamen sizin refleklerinize kalıyor.

Oyunun hedefi yine çoğu beceri oyununda olduğu gibi yüksek skor. Skorunuzu arttırdıkça arkadaşlarınızla karşılaştırabilir, oyunun kendi leaderboard özelliğinden sıranızı takip edebilisiniz. Don't Tap The Police Car'a alışmak kısa sürüyor ama ustalaşmak zaman alıyor. Yine de bu tarz refleks oyunlarından hoşlanıyorsanız Don't Tap The Police Car sizi bir süre idare edecektir.

Don't Tap The Police Car başta vakit geçirmek için harika bir alternatif olarak görünebilir, ancak maalesef sonrasında oyun içerisinde farklı herhangi bir işleyiş bulunmadığından sıkılacaksınız. Yine de yolda, molalarda kısaca vakit geçirmek için bir oyun arıyorsanız Don't Tap The Police Car ücretsiz olarak sizleri Google Play'de bekliyor.

ARTILAR

Hızlı oynanış başlarda keyifli bir oynanış sunuyor

EKSİLER

Her ne kadar skor odaklı olsa da çok basit bir sisteme sahip

Beceri oyunları kategorisine yeni hiçbir şey katmıyor

Oyun 1 günde yapılmış olabilir

YORUMLAR