Don't Tap The Wrong Guy

Don't Tap The Wrong Guy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Tap The Wrong Guy, başarılı olabilmek için reflekslerimizi kullanmamız gereken, eğlenceli bir oyun.

Don't Tap The Wrong Guy, esprili yapısı ile ön plana çıkan, reflekslere dayalı bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda bize verilen görevleri hatasız bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Oyunu başarılı bir şekilde sürdürebilmek için yapmamız gereken şeyler arasında çok dikkatli olmak ve zamanı çok iyi bir şekilde değerlendirmek var. Oyunun en başında bize belli kurallar içeren bir liste gösteriliyor. Listenin özünde şu var; kırmızı adam haricindeki herhangi bir karaktere dokunmayın! Elbette bunu gerçekleştirmek pek de kolay olmuyor çünkü bölümlerde çok sayıda karakter oluyor ve asıl dokunmamız gerekeni tespit etmekte zorlanabiliyoruz.

Bazı bölümlerde dokunmamız gereken karakter sayısı birden fazla oluyor. Bunlara en kısa sürede dokunarak bölümleri tamamlamamız gerekiyor. Oyunda elde ettiğimiz puanları Facebook'ta arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz. Bu sayede oyuna arkadaşlarımızı da dahil edebilir ve kendi aramızda keyifli bir rekabet ortamı yaratabiliriz.

Çizgi film atmosferi yaratan grafiklere sahip olan Don't Tap The Wrong Guy'ın son derece eğlenceli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Eğer reflekse dayalı oyunlar dikkatinizi çekiyorsa bu oyun denenmesi gerekenler listneizde bulunmalı.

YORUMLAR