Don't Touch The Triangle 1.0.2 (Android)

Don't Touch The Triangle

Don't Touch The Triangle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Touch The Triangle, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecanlı bir beceri oyunu.

Don't Touch The Triangle, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda duvarlara rastgele serpiştirilmiş olan dikenlere değmeden mümkün olduğunca ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza son derece sade bir arayüz çıkıyor. Çok fazla bir görsellik beklemeyin çünkü oyun tasarımı mümkün olduğunca rafine bir seviyede tutulmaya çalışılmış. Zaten hızlı ilerleyen oyun yapısı arasında görsellere çok fazla dikkat edemiyoruz.

Oyundaki kontrol mekanizmasının kullanımı çok kolay. Kontrolümüze verilen kareyi kontrol edebilmek için ekranın sağına ve soluna dokunmamız yeterli oluyor. Bu aşamada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü dikenlere çarptığımız anda oyuna yeniden başlamak zorunda kalıyoruz. Gitgide zorlaşan oyun, zaman zaman sinirli dakikalar yaşamamıza sebep oluyor. Yine de denemeye değer bir yapıya sahip.

Reflekslerinize ve dikkatinize güveniyorsanız Don't Touch The Triangle, mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR