Dots and Co 1.1.4 (Android)

Dots and Co

Dots and Co
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dots and Co, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Dots and Co, oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, bulmaca ve macera arayışı içerisindeki dostlarımızın yanına katılacak ve keyifli bir oyun serüveni yaşayacaksınız. 

Dots and Co, çok tatlı grafiklere ve oynanışa sahip bir oyun olarak dikkat çekiyor ve kısa sürede sizi kendine bağımlı hale getiriyor. Oyunda hem tecrübeli oyuncular hem de yeni başlayanlar için 155 bölüm bulunuyor. Oynanışa gelince, basit ama derin bir oyun söz konusu. Mümkün olduğunca basit hamleler yapacaksınız ama o mükemmel hareketi bulmak tamamen sizin elinizde. Dolayısıyla 15'den fazla mekanik içeren akıllı bulmacaları çözmek sandığınızdan zor olabilir. 

Dots & Co'yu oynamak tamamen ücretsiz ama gerçek para karşılığında oyundan bazı öğeler de satın alabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, aygıtınızdaki uygulama satın alımlarını devre dışı bırakmanız yeterli olacaktır. Denemenizi mutlaka öneririm.

NOT: Oyunun boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR