DoubleTwist 1.1.0 (Android)
DoubleTwist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,568

  • Üretici

    doubleTwist

DoubleTwist'i kullanarak Android cihazınızda kolayca müzik dinleyebilir ve diğer cihazlarınızla senkronizasyon yapabilirsiniz.

DoubleTwist uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğimiz müzik, radyo ve podcast dinleme uygulamalarından bir tanesi ve hem senkronizasyon özelliği hem de kolay kullanılır yapısı ile oldukça dikkat çekiyor.

Bilgisayarınızla sağladığınız USB bağlantısı yahut Wi-Fi bağlantısını kullanarak kolayca müziğinizi, hatta iTunes kütüphanenizi bile senkronize edebiliyorsunuz. Eğer müziklerinizde albüm kapakları eksikse, bunları da hemen yüksek kaliteli olarak bulabiliyor ve indirebiliyorsunuz.

Oynatma listelerini de destekleyen uygulama sayesinde favori şarkılarınız ve en yüksek puan verdiğiniz şarkılarınızı da kolayca listelemek mümkün oluyor. 3G ve Wi-Fi üzerinden üyesi olduğunuz podcastlerin de otomatik olarak indirilmesini sağlamak mümkün.

Aynı zamanda, Xbox veya PS3 cihazlarınız üzerinden telefonunuzda bulunan müzikleri oynatabilmek ve bu cihazlarla da senkronizasyon mümkün. Wi-Fi hoparlörlerinize direkt erişim sağlayabilme imkanı sayesinde doubleTwist'i telefonunuzu tam bir multimedya merkezi haline getirmek için kolayca kullanabilirsiniz.

YORUMLAR