ZilPromatik V.3.0

ZilPromatik V.3.0

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,650
  • DOSYA BOYUTU 14.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bildata Yazılım

Sizin programladığınız zaman aralıklarına (isterseniz hafta içi ve sonu değişik saat tanımlamaları ve değişik teneffüs dilimlerine) uygun olarak dilediğiniz zil ve melodi seçeneklerini kullanarak ders giriş çıkış saatlerinizi takip ed

     Sizleri alışılagelmiş klasik elektronik zil kutularından, seslerinden ve sıkça karşılaşılan arızalarından kurtarmamızı ister misiniz?... Ders başlama ve bitiş saatlerini belirleyen bu sesli uyarıyı bırakın sizin için usanmadan, bıkmadan ve aksatmadan Zilmatik çalsın hem de sizin seçeceğiniz  melodilerle !. İstediğiniz mp3 ve mid formatındaki bu parçaları zil sesi olarak teneffüslerde  çalacak müzikler olarak  seçebilir, dilediğiniz aralıklarla beğendiğiniz yada arzu edilen müziklerle değiştirebilirsiniz. Dershanenizdeki atmosferin biranda değiştiğine, öğrenciler üzerindeki olumlu etkisine tanık olacaksınız. Zilmatiği kullanacağınız bilgisayara ve bağlı bulunduğu amfinize kesintisiz güç kaynağı (ups) bağlattığınızda arıza yada duraksamadan yoksun olan Zilmatik, elektrik kesintisinde dahi zilinizi ve mp3 lerinizi çalmaya devam edecektir.

   

    Özetle Zilmatik,   sizin programladığınız zaman aralıklarına (isterseniz hafta içi ve sonu değişik saat tanımlamaları ve değişik teneffüs dilimlerine) uygun olarak dilediğiniz zil ve melodi seçeneklerini kullanarak ders giriş çıkış saatlerinizi takip eden bir programdır. İşini asla aktarmaz aksatmaz .

     Ders giriş ve çıkış saatlerini, öğretmen ve öğrenci zillerini ayırabilmenize imkan veren bu program dilerseniz teneffüslerde seçmiş olduğunuz müzikleri ses yayın sisteminizden de yayınlayabilir.

    Ders olmayan günlerde yada derhal ihtiyaç üzerine tamamen devreden çıkarabilirsiniz . Tekrar çalıştırdığınızda kaldığı yerden işini yapmaya devam edecektir. Tek ihtiyaç duyduğumuz ilave donanım, bilgisayarın ses kartından amfi girişine olan  stereo  kablo bağlantısıdır. Program, bilgisayar ilk açıldığında otomatik olarak başlar ve görev çubuğunda kendisini aktif eder. Yine güvenlik sebebiyle bilgisayarın rastgele kapanıp zilinizin susmasını önlemek için görev çubuğundaki program simgesini kapatmadan bilgisayarın kapanmasına izin vermedik.

    Zillerinizin ve tenefüste çalıcak müziklerinizin ses şiddetlerini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.