Döviz Kurları Alarm

Döviz Kurları Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Döviz kurlarını takip eden ve yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekecek ücretsiz bir uygulama.

Özellikle kriz zamanları tercih edilen bir yatırım aracı olan döviz, yurtiçinde stabil olmayan bir ekonomi içerisinde bir hayat kurtarıcısı olabilir. Mobil cihazınızda döviz kurlarını canlı bir şekilde takip edebilmeniz için Döviz Kurları Alarm isimli uygulama hayatınızı kolaylaştıracak fonksiyonlar sunuyor. Bu uygulama size Garanti Bankası, Akbank, Halkbank, Vakıfbank ve Finansbank gibi kuruluşlardan döviz alım satım fiyatlarını sıralayabiliyor.

Sadece genel bilgilerden istifade etmekle kalmayacağınız bu uygulama ile kendi kişisel portföyünüzü takip edip bildirimler almanız mümkün. Takip işlemini kolaylaştırmak için ana sayfanıza portföyünüzün kısa yolunu ekleme şansınız da var. Sizin için karar anı geleceğini düşündüğünüz fiyat değerlerine ulaşıldığında alarm kurmanız mümkün. Böylece piyasa içerisinde meydana gelecek bir dalgalanmada hızlı reasiyon verebileceksiniz. Sesli uyarıları tercih etmiyorsanız yazılı bildirim seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Android tablet ve telefon kullanıcıları için hazırlanmış olan bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Canlı değişimleri takip edebilmek için internet bağlantınızın açık olması gerektiği konusunda sizi uyarmış olalım ama hücresel bağlantınızı yük altına sokacak bir miktardan bahsetmiyoruz.

YORUMLAR