Döviz Kurları & Döviz Çevirici

Döviz Kurları & Döviz Çevirici
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android akıllı telefon ve tabletlerinizden kolayca döviz ve altın kurlarına erişmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Döviz Kurları & Döviz Çevirici uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz finans uygulamaları arasında yer alıyor ve her zaman döviz kurları konusunda güncel kalmak isteyen kullanıcılar için iyi bir alternatif hale geliyor. Arayüzünün kolay kullanılır ve basit olması sayesinde en son detayları hiç zorlanmadan alabilir ve öğrenebilirsiniz.

Uygulama içerisinde Merkez Bankası'nın yayınladığı resmi döviz kurlarını öğrenebiliyorsunuz ve bunun yanında resmi altın kurlarını öğrenmek de mümkün. Hem alış hem de satış fiyatlarını sunması sayesinde tüm finans işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak günce fiyatları alabilmek için cihazınızda aktif bir internet bağlantısı olması gerektiğini unutmamalısınız.

Aynı zamanda bir döviz dönüştürücü araca sahip olan uygulama, böylece hesap kitap işlemlerinizi de oldukça hızlı bir hale getiriyor. Girdiğiniz Türk Lirası değerleri hemen istediğiniz dövize dönüştürebilen uygulama, bu işlemin tam tersini de sorunsuzca tamamlıyor.

Bu hesaplama işlemlerini altın kurları için gerçekleştirmek de mümkün. Altın kısmında çeşitli altın türleri yer aldığı için sadece külçe altın ya da cumhuriyet altınları ile de sınırlı değilsiniz. Sık sık finans işlerinin içerisinde olanlar, ithalat-ihracat yapanlar ve ekonomi uzmanları tarafından beğeniyle kullanılabilecek bir uygulama olduğuna inanıyorum.