Döviz ve Altın Kurları 1.0 (Android)

Döviz ve Altın Kurları

1.0
Döviz ve Altın Kurları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Barış YANIK
Barış YANIK
YORUM YAZ

Döviz ve Altın Kurları, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden döviz ve altın kurlarını takip edebileceğiniz güzel ve başarılı bir uygulamadır.

Döviz ve Altın Kurları, Android cihazlarınız üzerinden anlık olarka altın ve döviz piyasasını takip edebilmenizi çin özel olarak hazırlanan oldukça etkili bir programdır.

İşi gereği sürekli döviz ve altın fiyatlarını takip etmesi gerekenler için ideal olan uygulama sayesinde güncel altın ve döviz fiyatlarına ulaşabiliyorsunuz. Sade ve şık tasarlanmış arayüzü sayesinde kolayca kullanacağınız uygulama üzerinde altın ve dövizlerin alış ve satış fiyatlarını görebiliyorsunuz.

Uygulama ile takip edebileceğiniz dövizler arasında, Amerikan Doları, Euro, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı, Danimarka Kronu, İsveç Kronu, Norveç Kronu, Japon Yeni, Suudi Arabistan Riyali, Avustralya Doları ve Kanada Doları bulunuyor.

Altın ve döviz kuru piyasalarını kolayca takip etmenizi sağlayan uygulamayı ücretsiz olarak indirip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR