Dr. Link 1.04 (Android)

Dr. Link

Dr. Link
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Link, Android cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla yarışabileğiniz bir bulmaca oyunudur.

Dr. Link, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz Dr. Link oyunu noktaların birleştirilmesi oyunu olarak oynanıyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan nokta birleştirme oyununun geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkan Dr. Link oyununda online olarak da oynayabilirsiniz. Dr. Link oyununda arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Oldukça basit bir mantığı bulunan oyunda aynı renkteki noktaların birleştirilmesi gerekiyor. Oyundaki en önemli nokta ise izlediğiniz yolların çakışmaması. Yani iki noktayı birleştirirlen izlediğiniz yol ile başka iki noktayı birleştirirlen izlediğiniz yolların birleşmemesi gerekiyor. Görme fonksiyonlarını çalıştıran Dr. Link oyununu oynarken çok zevk alacağınızı söyleyebiliriz.

Oldukça eğlenceli bir oyun olarak da tanımlanabilen Dr. Link oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR