Dr. Sweet Tooth 1.0.30 (Android)

Dr. Sweet Tooth

Dr. Sweet Tooth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Sweet Tooth Android akıllı telefonlar için üretilmiş, Cany Crush tarzında eğlenceli bir şeker patlatmaca oyunudur.

Candy Crush'ın mobil oyun sektörünü domine etmesinden sonra "şeker patlatmaca" olarak tabir ettiğimiz bulmaca oyunlarının sayısı da Google Play'de bayağı arttı. Neredeyse her gün bu tarz gösterilebilecek bir oyun karşımıza çıkarken en son karşılaştığımız, ZebraFox Games isimli bağımsız bir yapımcıdan çıkma Dr. Sweet Tooth ilginç grafikleri ve absürt havasıyla dikkatimizi çekti. Kötü bir bilim adamının yine kötülük için ürettiği şekerleri saklaması gereken bu tuhaf oyunda onun ürettiği canavarlarla da başa çıkmanız, tüm kötü şekerleri zamanında yok etmeniz gerekli. Kulağa komik geldiğinin farkındayız, ancak Dr. Sweet Tooth'u da eğlenceli kılan en önemli niteliklerden birisi de bu.

Şeker bloklarını durdurmak için onları yemeniz, aynı zamanda hamam böceklerini ezmeniz ve bu esnada bir de kusmamanız gerekli. Dr. Sweet Tooth'ta ne olup bittiğini anlamak gerçekten zaman alıyor! Ancak eğlenceli ses efektleri, renkli grafikleri ve absürt karakterleriyle Dr. Sweet Tooth'ta kendinii birden yüksek skor peşinde avlanırken bulacaksınız. Özellikle eğer Candy Crush Saga, Gummy Drop, Jelly Splash, Bejeweled gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız bulmaca ailesinin bir de kara kuzusu olan Dr. Sweeth Tooth'a göz atın. Bulmaca temelinin yanısıra etrafta gezen hamam böceklerini temizlemeniz, şekerleri yemeniz ve saldırganları kontrol altında tutmanız gerekiyor. Unutmadan söyleyelim, şeker kuleleri gittikçe bozuluyor. Ekranı sürekli temiz tutarak oluşturduğunuz düzene dikkat etmeniz gerekli.

Dr. Sweet Tooth'un bölümlerinden bahsedecek olursak en az sizi Candy Crush kadar zorlayacak diyebiliriz. Sadece şeker kulelerinin yanısıra oyunda takip edilecek onlarca şey olduğu için hepsini bir arada tutmak gerçekten ustalık istiyor. Oynaması kolay ve eğlenceli, ama ustalaşması da bir o kadar zor ve sabır işi. Hikaye içerisine serpiştirilmiş demolar oyunu daha da eğlenceli hale getirerek deli doktorumuzun kötülük planlarına değiniyor. Ayrıca hikaye modunun sonunda açılacak bir de sonsuz mod var. Ancak ona kadar gelebilirseniz siz zaten bu işi halletmişsiniz demektir!

ARTILAR

Şeker patlatmaca temasına getirilen birçok eğlenceli özellikler

Hikaye modunda geçen demolar keyifli

EKSİLER

Şeker patlatma oyunlarının sonu ne zaman gelecek?

Belirli bir süre sonra oyunda heyecan kalmıyor

YORUMLAR