Drag Tag Smash

Drag Tag Smash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drag Tag Smash, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dolu bir beceri oyunu.

Drag Tag Smash, hemen hemen herkesin en az bir kere bile olsa oynadığı tuğla kırma oyununun alışılmamış bir halini sunuyor. Tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabildiğimiz bu oyunda ekranın aşağısındaki platformu kullanarak yukarıdaki düşmanları yok etmeye çalışıyoruz.

Oyunun en keyifli yanlarından biri sunduğu görsel şölen ve bu görselliğe çok iyi bir şekilde yedirilmiş olan müzikal öğeler. Animasyonlardaki dinamizm ve hareketlilik arkaplanda çalan müzikler ile çok iyi bir uyuma sahip. Bu da oyunun atmosferini olumlu bir şekilde etkiliyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız bonuslar ve ek özellikler Drag Tag Smash'te de aynı şekilde kullanılmış. Düşmanları yok ettikçe düşen bonusları toplayarak bölümler esnasında avantaj elde edebiliyor ve bu sayede daha fazla puan toplayabiliyoruz. Trilyonları bulan puanlandırma mekanizması oyunun hareketli atmosferine katkıda bulunuyor. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarımızla keyifli bir rekabet ortamı kurabiliyor ve en yüksek puanı almak için yarışabiliyoruz.

Genel olarak Drag Tag Smash başarılı bir oyun. Görselliğe ve dinamizme önem veren oyunseverler Drag Tag Smash'i büyük bir keyifle oynayacaktır.