Dragon Friends

Dragon Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çocukların oynayabileceği ve yaş farketmeksizin herkesin eğlenebileceği sevimli bir strateji oyunu arıyorsanız, Dragon Friends, türünün nadir örneklerinden biri.

Pokémon serisi ile benzer özellikler gösteren Dragon Friends, Nintendo’nun bol savaşlı oyunundan ziyade tamamen barışçıl bir havaya sahip. Amacınız, size ait olan bir adada mümkün olabildiğince fazla ejderha türü yetiştirmek ve arkadaşlarınızla onların gelişiminizi paylaşmanız.  

Besleyeceğiniz ejderha türleri arasında yaygın olarak bulunan ve nadir olanlar var. Elbette az bulunanların kıymeti diğerlerine oranla çok daha yüksek oluyor.  Son derece sevimli ve barışçıl bir ortamla FarmVille oyunlarını andıran Dragon Friends, ufak yaştaki oyunseverleri daha mutlu edecek bir strateji oyunu. Küçük çocuklar için çıkan strateji oyunlarının ne kadar az olduğunu düşünecek olursak fikir olarak bu konuya özen gösterilmiş olması bile oyunun kıymetini yükseltiyor.

Ebeveynler, çocuklarının eğitim sürecinde kaliteli olan unsurları sıkça ararken yapılan seçimler genelde masraflı oluyor. Bir yandan ücretsiz olup çocukları eğlendirebilecek olan Dragon Friends, stratejik planlama konusunda da miniklere yön verebilecek kalitede bir oyun.

Unutmayın, bu oyunun tadını çıkartmak için çocuk olmanız şart değil. Sevimli ve strese sokmayan bir oyun arıyorsanız Dragon Friends sizin için oldukça makul bir tercih olacaktır.

YORUMLAR