Dragon Runner

Dragon Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Runner, sizi kovalayan ejderhaya yakalanmadan koşabildiğiniz kadar çok koşmanız gereken eğlenceli bir Android koşu oyunu.

Dragon Runner, Dünya'nın en tehlikeli kalesine girerek prensesi kurtarmaya çalışacağınız bir sonsuz koşu oyunu. Fakat oyunda planlarınız dahilinde olmayan beklenmedik bir unsur daha var ki, ondan olabildiğince hızlı kaçmanız gerekiyor.

Kalede yer alan ejderhanın sizi kovalamaya başlaması üzerine kurulu olan oyunda olabildiğince hızlı ve engellere takılmadan koşmanız gerekli. Aksi taktirde ejderhaya akşam yemeği oluyorsunuz.

Kalenin uzun hollerinde koşacağınız oyunda, bu tür diğer oyunlarda olduğu gibi toplamanız gereken altınlar ve aşmanız gereken engeller bulunuyor. Engelleri sağ ve sol yöne giderek aşabileceğiniz gibi, zaman zaman zıplayarak da engelleri aşabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz ok ile karşınıza çıkan düşmanları da aşabileceğiniz oyunda bulunan ekstra güçler sayesinde zora düştüğünüzde de kurtulabilmeniz mümkün. Yol üzerinde denk geleceğiniz ekstra güçleri kaçırmamaya dikkat ederseniz oyunda daha yüksek puanlara erişebiliyorsunuz.

Sürekli kendi puanınızı yükseltebileceğiniz ola oyunu oynadıkça daha da oynayasınız geleceği için bir süre sonra farketmeden bağımlısı olabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız ile de yüksek puan için yarışabileceğiniz oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR