Dramatic Black & White 2.11 (Android)

Dramatic Black & White

Dramatic Black & White
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dramatic Black & White uygulaması ile Android cihazlarınızda kolayca siyah beyaz fotoğraflara ışıklandırmalar ekleyebilirsiniz.

Dramatic Black & White uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin fotoğraflarını siyah beyaz hale getirmek ve daha sonra çeşitli ışık oyunlarıyla onları daha çekici yapmak için kullanabilecekleri uygulamalardan bir tanesi. Hem kolay kullanılır ve çok sade tasarlanmış arayüzü, hem de kaliteli sonuç veren yapısı sayesinde renksiz fotoğraf meraklılarının ilgisini çekeceğine eminim.

Uygulama içerisine eklediğiniz fotoğraflarınızı hemen siyah beyaz hale getirebiliyor, daha sonra mevcut ışıklandırma seçeneklerinden faydalanarak dilediğiniz noktaları aydınlatabiliyorsunuz. Sahip olduğu klasik siyah beyaz, dramatik siyah beyaz ve kızılötesi fotoğraf efektleri sayesinde istenen sonuçları elde etmek mümkün hale geliyor.

Gerçekleştirebileceğiniz kontrast ayarlamalarını ışıkla ve çeşitli şekillerle birleştirdiğinizde oldukça güzel bir görünüm yakalamak pek de zor değil. Her ne kadar uygulama pek çok ışıklandırma ve siyah beyaz fotoğraf yaratma konusunda başarılı olsa da seçeneklerin yeteri kadar bol olmaması bazı kullanıcıları da rahatsız edecektir.

Bu nedenle siyah beyaz fotoğrafları daha çekici hale getirmek haricinde başka seçenek ve opsiyonlara ihtiyaç duyuyorsanız size yetersiz gelebileceğini unutmamak gerek. Bu tip kullanıcıların daha fazla araç içeren uygulamalara göz atmaları yerinde olacaktır.

YORUMLAR