Drive Syncrypt 1.1.0 (Android)

Drive Syncrypt

Drive Syncrypt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive Syncrypt, Android cihazlarınızdaki dosyaları Google Drive ile otomatik olarak güvenli bir şekilde eşlemenizi sağlayan kullanışlı bir Android uygulaması.

Drive Syncrypt, Android telefon ve tabletlerinizde bulunan dosyaların hepsini yada istediklerinizi Google Drive ile güvenli bir şekilde eşleen yararlı ve ücretsiz bir uygulama. Dosya eşleme dışında dosyalarınızı şifreleyerek koruma altına alan uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ise oldukça güzel.

3 farklı eşleme yöntemi kullanabilen uygulama ile Drive'a eşlenecek dosya yada dosyaları seçtikten sonra işlemler başlıyor ve bu işlemden sonra seçtiğiniz dosyalar otomatik olarak eşlenmeye devam ediyor. Bir çok farklı özelliğe sahip olan uygulama ile kullanabileceğiniz özellikler ise aşağıdaki gibidir:

  • Dosya şifreleme ile dosyaların güvenliğini sağlama
  • Çift yol, yükleme ve indirme olarak 3 farklı eşleme yöntemi
  • Anında yükleme
  • Otomatik, periyodik yada dilediğiniz zaman eşleme seçenekleri
  • Eşleme durumu bildirimleri
  • Güç yönetimi ayarları

Yukarıdaki özellikler uygulamanın ücretsiz versiyonu ile birlikte kullanıcılara sunulan özellikler. Eğer ücret karşılığında premium versiyona geçiş yaparsanız reklamları kaldırıyor, birden fazla eşleme işlemi yapabiliyor ve Google Drive root dosyası ile eşleme yapabilme gibi özelliklerden de faydalanabiliyorsunuz.

Android cihazlarınızdaki tüm dosyaları yada belirleyeceğiniz spesifik dosyaları Google Drive ile eşleyebilmek için kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR