DropTask 1.0.1.2 (Android)

DropTask

DropTask
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DropTask uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan projelerinizi, ekibinizi ve görevlerinizi kolayca yönetebiliyorsunuz.

DropTask uygulaması, projelerini, işlerini, ödevlerini ve organize etmesi gereken herşeyi düzenlemekte ve bir sıraya sokmakta zorlananların kullanabilecekleri bir plan oluşturma yahut yapılacaklar listesi uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda çok kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk çekmeniz imkansız.

Uygulama içerisinden bir proje eklediğinizde, bu projelerin altına gruplar ve görevler ekleyebiliyor, daha sonra görevlerin içerisine ek çalışanlar ekleyerek ortak çalışmalar da gerçekleştirebiliyorsunuz. Kimin hangi değişiklikleri yaptığını görmek de mümkün ve böylece ekip çalışmaları için daha kolay bir yönetim imkanı doğuyor diyebilirim.

Yarattığınız proje ve görevleri internet bağlantınız olmasa da saklayabiliyor ve daha sonra internet erişiminiz olduğunda senkronize edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Projelerde herhangi bir değişiklik gerçekleştirildiğinde Android cihazlarınıza bildirim geliyor ve bu sayede hiç bir değişikliği kaçırma ihtimaliniz kalmıyor.

Uygulamanın ücretsiz olmasına rağmen barındırdığı satın alma seçenekleri ise bu bahsettiğimiz özelliklerin daha da geliştirilmesini sağlıyor. Pro versiyon olarak geçen bu sürümün profesyoneller için olduğunu ve günlük kullanım için yükleyecek olan kullanıcıların eksikliğini hissetmeyeceklerini söyleyebilirim.

Görsel anlamda açıklayıcı ve destekleyici bir yapıya sahip olan DropTask, tüm proje ve görev özetlerini mobil cihazların küçük ekranından kolayca görebilmenize yardımcı oluyor. Yeni bir görev yöneticisi arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR