Dua Hazinesi 1.0 (Android)

Dua Hazinesi

1.0
Dua Hazinesi
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dua Hazinesi, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir ibadet uygulaması.

Dua Hazinesi, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir dua uygulaması olarak öne çıkıyor. Makul bir ücret karşılığı sunulan Dua Haziesi'nde geniş kapsamlı dini içerikler sunuluyor.

Her müslümanın güvenle kullanabileceği bir kaynak niteliğinde olan Dua Hazinesi'nde sureler, açıklamalar, dua mealleri, Arapça dualar, sesli dua okuma özelliği, ayetler, Allah'ın 99 ismi ve açıklamaları, tevbe duaları, karınca duası, mübarek aylar, Peygamber efendimizin duaları ve veda hutbesi bulunuyor.

Uygulamaya adım attığımızda karşımıza şık tasarımlı ve kolay anlaşılır bir arayüz çıkıyor. Aradığımız tüm içeriklere listeler üzerinden erişebiliyoruz. İçeriklerin farklı kategorilere ayrılmış olması aranılan şeyi bulmayı epey kolaylaştırıyor. Buna ek olarak uygulamada yer alan duaların Arapça halleri de kurallara tam anlamıyla uyularak hazırlanmış. Her Arapça duanın Latin alfabesiyle yapılmış mealleri de sunulan özellikler arasında.

Uygulamanın kullanıcıları dilerlerse duaları sesli olarak dinleyebiliyorlar. Açıkçası bu özellik en faydalı bulduğumuz özelliklerden bir tanesi. İbadet esnasında uygulamayı açıp ibadetinize eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir kullanım deneyimi ve zengin içerik sunan Dua Hazinesi, her müslümanın denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR