Dual Cam 1.1.10 (Android)

Dual Cam

Dual Cam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dual Cam, Android cihazlarınızın ön ve arka kameralarını kullanarak aynı anda çekeceğiniz fotoğrafları birleştiren eğlenceli ve yararlı bir uygulamadır.

Dual Cam, Android cihaz sahipleri tarafından kullanılabilecek olan yararlı bir kamera uygulamasıdır. Uygulama kullanıcılara, cihazlarının ön ve arka kameraları ile aynı fotoğraf çekerek tek bir resim oluşturma imkanı sağlıyor. Yeni ve farklı bir kamera uygulamasını denemek istiyorsanız Dual Cam sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Uygulamayı kullanarak aynı anda 2 farklı fotoğrafı tek bir resim altında birleştirebiliyorsunuz. Özellikle arkadaşlarınız ile birlikte dışarıya çıktığınızda, fotoğrafı çeken kişinin fotoğraf dışında kalmasını engelleyen uygulama, fotoğrafı çeken kişinin ön kamera ile fotoğrafını çekerek çekilen grup fotoğrafı ile aynı karede olmasını sağlıyor. Ön ve arka kamera ile aynı anda çekilen 2 farklı fotoğrafı yatay veya dikey olarak yanyana getirebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğraflar üzerinde herhangi bir işlem yapmanız gerek yok. Uygulama otomatik olarak fotoğrafları birleştirmektedir.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile istediğiniz şekilde paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza sürprizler yaparak onları şaşırtabilir ve beğenileri kazanabilirsiniz.

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, Dual Cam uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR