Dungeon Gems

Dungeon Gems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Gems oldukça eğlenceli fantastik bir bulmaca oyunudur

Dungeon Gems Asphalt, Dungeon Hunter, GT Racing, Six Guns gibi farklı türdeki mobil oyunlarla başarısını kanıtlamış olan mobil oyun geliştiricisi Gameloft tarafından yayınlanmış bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Dungeon Gems ejderhalar gibi fantastik öğelerle ve RPG elementleriyle zenginleştirilmiş farklı bir yapıya sahip. Oyuncular Dungeon Gems'de farklı element runiklerini kullanarak bulmacaları çözmekteler. Runikleri birleştirerek kahramanımızın düşmanımıza saldırmasını sağlıyoruz. Dilersek aynı renkteki runikleri birleştirerek yoğun ve odaklanmış bir saldırı yapabiliyoruz, dilersek de farklı renkteki runikleri birleştirerek çok elementli runik saldırıları gerçekleştirebiliyoruz. Çok elementli runik saldırıları ise daha çok eylem puanı gerektirmekte. Sınırlı eylem puanımız olduğu için stratejik bir şekilde karar almalı ve düşmanımızın zayıflıklarına dikkat etmeliyiz.

Dungeon Gems 200 farklı RPG kahramanına yer veriyor ve oyuncular oyunda ilerledikçe bu kahramanları keşfedebiliyor. Bu kahramanlar farklı avantajlara ve zayıflıklara sahip; bu nedenle kahraman seçimimizi yaparken dikkatli olmamız gerekiyor. Oyun bize favori kahramanlarımızı geliştirme ve güçlendirme imkanı tanıyor ve onları efsanevi yeteneklere sahip kahramanlara dönüştürme olanağı veriyor.

Baştan aşağı Gameloft kalitesini koruyan bu bulmaca oyunu eğer bu türdeki oyunlardan hoşlanıyorsanız kesinlikle oynamanız gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR