Dungeon Highway Adventures 111 (Android)

Dungeon Highway Adventures

111
Dungeon Highway Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Highway Adventures bolca aksiyon içeren bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Dungeon Highway Adventures kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilen bir oyun yapısına sahip olan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Highway Adventures'da fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyunda ana kahramanımız derin zindanlarda yol almaya çalışan bir büyücü. Kahramanımızın yol alabilmesi için ise karşısına çıkan sayısız canavarı yok etmesi ve engellerden kaçınması gerekiyor. Biz de ona bu işte yardımcı olurken bolca eğleniyoruz.

Dungeon Highway Adventures'de temel amacımız duvarlara ve diğer engellere çarpmadan ve karşımıza çıkan canavarlara takılmadan bölümleri geçmek. Kontrol ettiğimiz büyücü sihirli asasını kullanarak ateş edebiliyor. Bu nedenle canavarlar genelde çok problem olmuyor; fakat karşımıza çıkan engellere çarpmamız oyunu sonlandırıyor. Bazı engelleri özel silahlarla yok ederek yolumuzu açabiliyoruz. Oyun içerisinde birçok farklı silah ve büyülü eşya seçeneği yer almakta. Bu seçenekleri oyun içerisinde toplayacağımız altınlarla satın alabilmekteyiz.

Dungeon Highway Adventures 8 bit retro tarzda grafiklere sahip. Bu retro grafikler hoş chiptune müziklerle birleşiyor. Akıcı bir şekilde Dungeon Highway Adventures'ı oynadıktan sonra elinizden bırakamıyorsunuz.