Duplicate Photos Fixer 1.0.1.17 (Android)

Duplicate Photos Fixer

Duplicate Photos Fixer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duplicate Photos Fixer, Android cihazlarınızda bir taneden daha fazla sayıda bulunan fotoğrafları bularak silebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

Duplicate Photos Fixer, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bulunan kopya ya da benzer fotoğrafları tespit ederke silebilen ve böylelikle daha fazla boş alana sahip olmanzı sağlayan yararlı bir uygulama. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde cihazlarınızda gereksiz yer kaplayan kopya fotoğrafları bularak anında silebiliyorsunuz.

Gelişmiş tarama sitemi sayesinde farklı filtremeler yaparak yapacağınız taramalar sonucunda ibrden fazla sayıda bulunan tüm fotoğrafları silebilmeniz mümkün.

Normal şartlar böyle bir işlemi yapabilmek için fotoğraflarınız arasında gezinerek benzer ya da aynı olanları gözünüzle tespit etmeniz ve silmeniz gerekiyor. Bu da oldukça uzun ve zahmetli bir iş demek. Fakat uygulama sayesinde saniyeler içerisinde kopya fotoğrafların silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Kamera ile çekilen fotoğraflar, tüm cihazı tarama, seçilen dosyayı tarama ve harici disklerin taranması gibi farklı tarama işlemleri yapabileceğiniz Duplicate Photos Fixer, böylece işlerinizi daha da kısa sürede çözmenize yardımcı oluyor.

Uygulama ile yapacağınız tarama sonucunda birden fazla sayıda bulunan fotoğraflar bir araya toplanarak işaretleniş olarak karşınıza çıkıyor ve böylece hemen silebiliyorsunuz. Eğer çok fazla fotoğraf çekimi yapıyor ve arkadaşlarınızdan da fotoğraf alıyorsanız, bu uygulama sayesinde biraz da olsa depolama alanınızdaki boşluğu arttırmanız mümkün. Ayrıca uygulama sayesinde fotoğraflarınız da daha düzenli olarak galerinizde yer alır.

YORUMLAR