Easy Currency Converter (Android)

Easy Currency Converter

Easy Currency Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Currency Converter, canlı olarak döviz kurlarını birbirlerine dönüştürebileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir Android finans uygulaması.

Easy Currency Converter, canlı döviz kurları ve bu kurları dönüştürme için Android platformu üzerinde kullanabileceğiniz en gelişmiş ve detaylı uygulamalardan bir tanesi. 5 milyondan fazla indirilme rakamına sahip olan uygulama, Dünya üzerinde kullanılan 180'den fazla para birimi için canlı oran bilgisi sunuyor. Tüm para birimlerini birbirleri arasında dönüştürebileceğiniz uygulama üzerinde istediğiniz para birimlerini favorilerinize ekleyerek sonraki dönüştürme işlemlerinizi çok daha hızlı yapabiliyorsunuz.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulamanın en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise istediğiniz tüm bilgilerin tek bir sayfa üzerinde görünmesi. Böylece sayfalar arasında geçişler yaparak rahatsız edici bir kullanıcı deneyimi yaşamıyorsunuz.

Çevrımdışı modu olan uygulama internet bağlantınız olmasa bile en son online olduğunuzdaki kurlara göre para birimi dönüştürme işlemlerinizi yapabiliyor. Özellikle yurt dışına sık sık ziyarete giden Android kullanıcıları için yararlı olan uygulama canlı dönüştürme oranlarını size sunarak gittiğiniz yerde para dönüştürme işlemlerini bu bilgilere göre yapabilmenizi sağlıyor.

Kendinize özel kişisel bir döviz kuru sayfası oluşturabileceğiniz uygulama, gerçek anlamda bu kategoride bulabileceğiniz en iyi uygulama diyebilirim. Para birimleri araması yapabilme, ülkelerin bayrakları, bitcoin, grafikler ve çoklu dönüştürme gibi ufak fakat yararlı çok fazla özelliğe sahip olan Easy Currency Converter uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirip kendi kişisel döviz kuru sayfalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Belirli aralıklar ile kullanmak isterseniz bu tür kişisel döviz kuru sayfaları oluşturmadan standart kullanım yapabilirsiniz.

YORUMLAR