Eco Birds

Eco Birds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eco Birds mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Eco Birds basit bir oynanışa sahip olan ve zoru başarmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir yapıda olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tableterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Eco Birds'de yaşam alanlarını kurtarmaya çalışan kuşların hikayesi konu alınıyor. Oyunumuzdaki maceramız kuşların yaşadığı ağaçların kesilmesiyle başlıyor. Ağaçlar kesildikten sonra kuşlar yeni bir yaşam alanı bulmaya çalışıyorlar; fakat çevredeki bütün ağaçlar kesilmeye başlandığı için işleri zorlaşıyorlar. Biz de kuşların çevre katliamına karşı isyanlarına katılıyoruz ve ayaklanarak ağaçları kesen insanlara karşı savaş açıyoruz.

Eco Birds'ün oynanışı tıpkı Flappy Bird'e benziyor. Oyunda kuşumuzu uçurmak için ekrana dokunuyoruz ve onu yükseltiyoruz. Sonrasında ise kuşumuz kendi kendine alçalmaya başlıyor. Karşımıza engeller çıktıkça kuşumuzu belli bir seviyede tutmamız gerekiyor. Ekrana dokunduğumuzda kahramanımız yükselmek için yükünü bırakıyor; yani pisliyor. Ağaç kesen işçilerin kafasına pislediğimizde ise bonus puan kazanıyoruz.

YORUMLAR