edjing 2.5.0 (Android)
edjing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,008

  • Üretici

    DJiT

edjing, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ödüllü ve ücretsiz bir dijital DJ uygulamasıdır.

edjing, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde favori şarkılarınızı mixlemek için kullanabileceğiniz mükemmel bir dijital DJ uygulamasıdır. İçerisinde bir adet mixer ve iki adet turntable ile birlikte gelen uygulama, kullanıcılara bir çok farklı efekt sunmaktadır.

Özellikle DJ'ler için profesyonel bir çözüm sunan edijing sayesinde istediğiniz her yerde kendi mixlerinizi yaratabilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletlerinizi taşınabilir bir mix istasyonuna dönüştüren uygulama oldukça kullanışlıdır.

Sadece Android cihazınız üzerinde yer alan parçaları mixlemenin dışında, SoundCloud ve Deezer üzerinden müzik yayını da yapabilirsiniz. Bu noktada tek ihtiyaç duyacağınız şey sağlam bir internet bağlantısı olacaktır.

Favori müziklerinizi uygulama üzerinde yer alan decklere eklemek için tek yapmanız gereken şey turntable grafiklerinin üzerine tıklamak ve Android cihazınız üzerinde veya SoundCloud ve Deezer gibi servisler üzerinde yer alan mixlemek istediğiniz şarkıları seçmek.

Scratch, flanger, echo, loop, pitch, ekolayzır ve daha birçok popüler DJ efektleri uygulama içerisindeki yerini almıştır. Ayrıca edjing ile birlikte kullanıcılara sunulan Automix özelliği sayesinde, şarkıları otomatik olarak mixleyebilir ve şarkı aralarındaki geçişleri kolayca ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca daha sonra dinlemek için isterseniz yapmış olduğunuz mixleri kaydedebilirsiniz. Yaklaşık bir saate kadar müzik kaydı yapabileceğiniz edjing ile ortaya çıkardığınız şaheserleri Facebook üzerinde paylaşarak, arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz.

YORUMLAR